Andriej Jermakow - pianista, kompozytor, nauczyciel. Absolwent Państwowego Uniwersytetu imienia P. M. Maszerowa w Witebsku. Przez 5 lat koncertował z zespołem BackUp na terenie całej Polski, a także w Szwecji i Rosji. Laureat Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Menestrel, finalista Festiwalu im. Marka Grechuty w Krakowie.

Andriej Jermakow

Ludmiła Krukowska - gitarzystka basowa, kontrabasistka, muzyk sesyjny. Absolwentka Instytutu Kultury w Mińsku. Koncertowała z wieloma orkiestrami symfonicznymi m.in. Lipnitsky ShowOrchestra. Uczestniczyła w festiwalach jazzowych w Polsce, Białorusi, Ukrainie, Łotwie, Niemczech. Twórczyni i lider projektu koncertowego BlackWhiteJazz.
Rafał Dubicki - absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. "Jestem Mordercą". Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce. Wydał dwa autorskie albumy - "Story About Emotions" i "Shadow On The Space".

Rafał Dubicki


Kuba Kinsner - perkusista i perkusjonalista. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie perkusji w Szkole Muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Aktywny muzyk sesyjny, współpracujący na co dzień z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Wykładowca w warszawskiej Akademii Rocka w klasie perkusji. Zajmuje się również realizacją dźwięku oraz produkcją muzyczną.

Kuba Kinsner

Beata Ryczek - wokalistka, uczestniczka wielu wydarzeń kulturalnych, w tym m. in. uroczysty występ na przyjęciu z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja w Stałym Przedstawicielstwie RP przy Biurze Narodów Zjednoczonych w Genewie. Kształciła się na University of Highlands and Islands w Szkocji na kierunku muzyka popularna. Ukończyła klasę fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I st.

Beata Ryczek

Mikołaj Kaniewski - basista i kontrabasista, obecnie studiuje kontrabas jazzowy na Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie Pawła Puszczało i Macieja Garbowskiego. Przygodę z jazzem zaczynał od gitary basowej, na studiach licencjackich jednak zafascynował go kontrabas i w dwa lata udało mu się opanować ten instrument na tyle, by zostać przyjęty na studia magisterskie już do klasy kontrabasu. Współpracował między innymi z Markiem Kądzielą oraz Dariuszem Stanisławskim. Obecnie jest członkiem Jermakow Trio i wraz z nim przygotowuje się do nagrania debiutanckiej płyty.

Mikołaj Kaniewski

Damian Szajkowski
Damian Szajkowski

Damian Szajkowski

Olga Sychuk - pianistka i kompozytorka, ukończyła studia podyplomowe z kompozycji muzyki w klasie dr Aldony Nawrockiej. Gra na fortepianie od najmłodszych lat. Poszerzała swoją wiedzę na wielu kursach międzynarodowych. Komponuje również autorską muzykę, głównie utwory na fortepian. Posiada szeroki repertuar: klasyka, muzyka filmowa, jazz.

Olga Sychuk

Oleg Wajtulewicz - perkusista, muzyk sesyjny. Gra na instrumentach perkusyjnych od 9 roku życia. Jest absolwentem Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku. Współpracował z wieloma znanymi zespołami muzycznymi na Białorusi m.in. "WARSOBA", "Pałac", "Pukstband", "Серебрянная Свадьба", "True Litwin Beat".

Oleg Wajtulewicz

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!